O nás

Naše primární zaměření je Semi-Milsim Arma 3. To znamená, že se snažíme nabudit dojem bojiště. Snažíme se chovat seriózně, nicméně svoje jednání na misích nijak nedrilujeme a hrajeme to spíše pro prdel. Nečekejte od nás striktní simulaci boje s hodnostmi, výcviky několikrát týdně, udělování trestů, přetváření mozků na zelenou gumu, jako je to u ostatních Česko-Slovenských Milsim skupin.

Photo from Resist

Co vlastně znamená Semi-Milsim Arma 3 skupina? Ve zkratce si mission maker v editoru připraví nějaký scénář a potom my ostatní pomocí role play prvků se snažíme dojít k závěru, jaký požadoval dotyčný tvůrce. Někteří hráči mohou hrát jako herci, ty pak tvůrce využívá pro větší příběh v misi. Samozřejmě se nebráníme žádné srandě, pokud není v rozporu s pravidly. Přece jen by to byla trochu nuda.

Pistol with Scope

Jak to děláme?

Příkladem může být kampaň Resist od jednoho ze zakladatelů naší skupiny. Stručný popis příběhu si můžete prohlédnout níže.

Random Photo 1

Příběh kampaně Resist: Ostrov, který patřil kdysi dávno SSSR, tak pak získal nezávislost. Jenže v 80 letech se Sovětům zachtělo získat ostrov pod svou nadvládu znova. To se však nelíbilo místním. Byl pokus o převrat a v průběhu převratu udělal invazi Rudá armáda. Ostrov se vzdal a vláda byla rozpuštěna. Jen někteří se rozhodli bojovat. Což jsou zbytky armády a civilisté, kteří popadli zbraně => vzniknuli partyzáni. Poté utekli do hor a lesů a začali klást odpor okupantům. Příběh Resist je o tom, jak nezdolní partyzáni se snaží znepříjemnit Rusům život a pokusit se je z ostrova vyhnat. Což v průběhů bojů začnou nenápadně podporovat i Američané (zejména kamarád Trosky, Gustovksy), kteří pomáhali jako žoldáci a nebo dováželi zbraně. Odpor Růsům zesílil. Rusové likvidovali hromadu civilistů a snažili se nastolit pořádek, což se jim nedařilo. Nakonec partyzáni převzali veškerou iniciativu vedení Nejvyšším velitelem Troskou a Ruské jednotky za podpory Američanů vyhnali z ostrova. Plukovník Guba (velitel ruských jednotek) úspěšně unikl při evakuaci.

Resist Photo 1

Dále bychom mohli zmínit JointOps. Jednalo se o akci, tvořenou kluky z Velké Británie ze skupiny Armamilsims. Jednou se nám podařilo tuto akci hostovat na našem serveru, kde se účastnilo 63 lidí z Česka, Slovenska, Německa, Francie, Velké Británie a Izraeli.

Resist Photo 1