FAQ

Jak se dostanu na server a jaké jsou porty pro připojení? IP adresa na náš server je www.brokengrenade.cz a porty jsou 2302 Moderna, 2312 Moderna Tréning, 2322 WW2, 2332 Vietnam

Kde si mohu stáhnout módy? Módy si stáhněte na Steam Workshop

Co je ZAV? Základní Arma 3 výcvik, který je na dvě části ZAV1, ZAV2 – kde získáš minimální potřebné vědomosti pro hraní s naším modpackem.

Do kdy musím splnit ZAV? Maximální doba pro splnění ZAV je 60 dní.

Musím dělat ZAV? Pokud si myslíš, že dostatečně ovládáš Armu 3, můžeš přeskočit ZAV1 a jít rovnou na ZAV2. Pokud se ale prokáže, že dostatečné vědomosti nemáš. Musíš projít ZAV1 a poté znovu ZAV2.

Pokud nemám splněné ZAV, mohu se účastnit misí? Ano můžeš. Limitován jsi pouze rolí, kterou můžeš hrát. Nemůžeš hrát jako Team Leader, Squad Leader, Medic, RTO.

Budu vyhozený ze skupiny, pokud budu neaktivní? Ne. Po 60 dnech neaktivity budeš v tabulkách přesunut jako neaktivní.

Kdy probíhají ZAV? Není určen pravidelný termín. Doporučuji sledovat roomku na discordu #vycviky a vybrat si, který vám nejvíce vyhovuje. Je možnost oslovit někoho z instruktorů. Chovejte se k nim slušně, jsou to taky jen lidi a tráví s Vámi svůj volný čas.

Kde seženu nějakého instruktora? Na discordu je označen po pravé straně jako instruktor. Pokud není zrovna online můžete se podívat do TABULEK na listě “ZAV”.

Kde najdu nadcházející mise a jak se na ně mohu slotovat? Na discordu v sekci #missions bude odkaz na tabulku pro slotování. Pravím klikem přidej komentář se svým jménem na slot, který chceš hrát.

Mohu být členem jiné skupiny? Ano, ale pokud to vadí druhé skupině, je to TVŮJ problém.

Jak se dostanu na Teamspeak 3? Kliknutím na tento odkaz

Kde najdu tabulky? Kliknutím na tento odkaz

Kde najdu Units? Kliknutím na tento odkaz